Wielkimi krokami nadchodzi przez wielu wyczekiwana najgorętsza pora roku w Polsce, a w Twojej szafie na pierwszy plan wysuwają się swetry z golfem oraz zimowe buty. Wiemy, jak niechętnie większość facetów podchodzi do zakupów, nawet jeśli czasem jest to dla nich konieczne. Panowie, niestety letni zestaw ubrań magicznie nie pojawi się Waszych szafach. Oznacza to, że to właściwa pora na zrobienie gruntownych porządków w swojej garderobie oraz uzupełnienia jej w kilka elementów letniej stylizacji. Wiemy, jak każdy facet ceni sobie przede wszystkim wygodę ubrań, które na siebie zakłada. Komfort i praktyczność to określenia, które pasują do definicji, jeśli chodzi o idealną męską odzież. Szczególnie dla naszych Panów stworzyliśmy listę letnich rzeczy, które doskonale pasują na wakacyjną pogodę. Uwzględniliśmy w nich i męskie wymagania, by każdy z Panów mógł bardzo szybko dokonać swoich letnich odzieżowych zakupów.

Spodenki

spodenki bawełniane

Krótkie spodenki to rzecz, którą każdy facet powinien mieć w swojej szafie. Najwygodniejsze będą spodenki bawełniane, które dzięki miękkiemu materiałowi, jakim jest bawełna, przyjaźnie łączą się z naszą skórą. Wspaniale pasują na wyjścia na plażę, w miastowych strefach czy jako zwykły codzienny ubiór. W sklepach znajdziecie modele w sportowych stylach oraz w tych prostych i klasycznych. Spodenki bawełniane będą komponować się z większością letnich stylizacji. Sprawia to, że ubiór staje się praktyczny, który możemy nosić przez całe lato.

T-shirt

Te luźniejsze, które nie będą wstanie nas opinać, to dobry wybór w letnią porę. Podstawowym męskim t-shirtem jest ten w kolorze białym. Klasyczny i prosty fason bluzki pasuje do wszystkich stylizacji, co czyni go nieśmiertelnym niezbędnikiem. Z okazji nastania lata, w sklepach pojawiają się z licznymi nadrukami oraz motywami nawiązującymi do wakacji czy podróży. Z ich oferty nie sposób odmówić, ponieważ t-shirty z zabawnymi motywami ożywiają i nadają luźny styl naszych stylizacji. Na duże upały polecamy bluzki bez rękawów. Ubierając je w sezonie wakacyjnym, podkreślimy ramiona oraz ich muskulaturę.

Okulary przeciwsłoneczne

Ten rodzaj męskich akcesoriów przyda się na plaży oraz podczas prowadzenia auta. Każde wyjście na dwór, które równa się z walką o nasze oczy, oznacza, że okulary przeciwsłoneczne to coś, z czym nie powinniśmy się rozstawać podczas takich dni. Do wyboru jest mnóstwo modeli, większe, mniejsze, z czarnymi lub kolorowymi szkłami. Przy zakupie okularów pamiętajmy, aby nie zsuwały się z naszego nosa oraz były po prostu wygodne.