Nie tylko sytuacje formalne, spotkania biznesowe czy okolicznościowe wymagają od mężczyzn stosownego stroju. Elegancko ubrany mężczyzna nie musi kojarzyć się wyłącznie z garniturem. Odpowiednie zestawienie ubioru świadczy o dbaniu o własny wizerunek, co nie jest jednoznaczne z "przesadnym" zainteresowaniem modą, a z pewnością ułatwia sprawienie dobrego pierwszego wrażenia, od którego zależy wiele relacji biznesowych i prywatnych.

sztyblety męskie

"Znać pana po cholewach" - czyli co o naszym statusie mówi obuwie?

Nie bez powodu mówi się, że obuwie świadczy o mężczyźnie. Raczej nie sprawia nam problemu weryfikacja różnic pomiędzy cechami mężczyzn właśnie na podstawie obserwacji ich obuwia. Można nawet pokusić się o pobieżną ocenę ich osobowości. Mężczyźnie noszącemu bardzo zadbane obuwie możemy przypisać określenia świadczące o jego skrupulatności i dokładności, zaś widząc mężczyznę noszącego buty drogie, zyskujemy wiedzę na temat jego statusu.

Sztyblety męskie jako rozwiązanie uniwersalne.

sztyblety męskie

Z pewnością znajdzie się wielu mężczyzn poszukujących obuwia, którego krój i styl będzie pasował zarówno do bardziej formalnego stroju, jak i do ubioru casualowego, a nawet zwykłych jeansów. Sztyblety męskie tę lukę wypełniają, dając swym użytkownikom komfort bycia eleganckim, przy zachowaniu uniwersalności i możliwości wykorzystania w sytuacjach biznesowych i nieformalnych. Ich kształt sięgający za kostkę, pozwala na wygodne dopasowanie do różnych rodzajów nogawek spodni, zarówno wąskich i gładkich, jak i tych z kantem oraz szerszych. Oferta sztybletów jest bardzo szeroka i poszczególne modele mogą występować w modnych obecnie kolorach skór - czerwonym i granatowym, przez brązy i szarości, na tradycyjnej czerni kończąc. Ponadto warto zwrócić uwagę na przeszycia, ponieważ kontrastująca nić potrafi podkreślić styl wybranego modelu.

Mierzą Cię od stóp do głów.

Pierwszym elementem, na który natrafią oczy "przeciwnika" będzie nasze obuwie. Warto zadbać więc o to, jaką informację wysyłamy do jego podświadomości. Dobrane nieadekwatnie do stroju, "rozdeptane" i brudne nie pomogą naszemu wizerunkowi i w pewnym sensie wystawią nam niską notę. Odpowiednio dobrane sztyblety męskie pozytywnie wpłyną na naszą ocenę. Dlatego nie wahaj się już dłużej i spraw sobie własną parę. Koniecznie odwiedź http://www.mivo.pl/pol_m_M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni_Rodzaj-obuwia_Sztyblety-414.html a może znajdziesz coś dla siebie!