Każda młoda matka wie, jak wielkim ułatwieniem w codziennej opiece nad maluszkiem są bluzki do karmienia. Dlaczego? Powodów jest wiele. Przede wszystkim, z uwagi na ich specjalną konstrukcję nie ma potrzeby przeciągania przez głowę luźnych bluzek, przy okazji eksponowania przed światem tych fragmentów ciała, których wolelibyśmy nie pokazywać. Nie wspominając o pospiesznym pozbywaniu się kilku warstw ubrań oraz wścibskich, mało pochlebnych spojrzeń przechodniów czy misternego zasłaniania się pieluszką... Możliwość przystawienia i nakarmienia maluszka to jeden z najpiękniejszych momentów w życiu każdej kobiety. Ta naturalna czynność potrzebuje jednak specjalnej oprawy. A tę z pewnością zapewnią bluzki do karmienia. Komfortowe, wygodne w użyciu, bazujące na sprawdzonych rozwiązaniach. Nic zatem dziwnego, że pokochało je tak wiele kobiet.

bluzki do karmieniaNie mam co na siebie włożyć...

Pewnie wielu kobietom doskwiera ten problem. Konieczność wyjścia na rodzinną uroczystość, wieczorną randkę z ukochanym, nie wspominając już o takich wyniosłych okolicznościach jak Chrzest, Komunia czy wesele. Dla szerokiego grona karmiących matek są to kłopotliwe okazje. Z jednej strony nakładają obowiązek eleganckiego stroju, z drugiej zaś przerażają myślą częstego jej ściągania do przystawienia maluszka. I to przy wszystkich członkach rodziny! Z bluzkami do karmienia cała czynność będzie wyglądała zupełnie inaczej. Naszą latorośl będzie można nakarmić zarówno przy stole, jak i w każdym innym miejscu publicznym. Bez obaw o nieprzychylne komentarze czy zgorszone spojrzenia. Wszystko za sprawą unikatowej konstrukcji, która jednym ruchem dłoni pozwala odsłonić pierś i nakarmić niemowlę.

Komfort codziennego noszenia

W asortymencie wielu producentów dostępne są bluzki do karmienia do codziennego użytkowania. Z uwagi na swój uniwersalny wygląd, idealnie komponują się z wieloma stylizacjami. A przy okazji, perfekcyjnie wpisują się w najnowsze trendy modowe, zapewniając młodej mamie poczucie efektownego i zarazem modnego wyglądu. Wysoka jakość zastosowanych materiałów, unikatowa technologia szycia oraz dyskretny system ułatwiający dostęp do piersi sprawia, że bluzki do karmienia są nieodzowną częścią garderoby każdej kobiety.

Do jeansów, legginsów czy spódniczek

Gładkie modele z długim rękawem stanowią idealną propozycję na chłodniejsze, jesienne dni. Wykonane z naturalnych, przyjaznych dla skóry, oddychających materiałów, dzięki czemu nie tylko dobrze się noszą, ale również doskonale układają. Ponadczasowy, uniwersalny krój pozwala na swobodne wykorzystanie – w wielu codziennych stylizacjach.