Coraz więcej kobiet odkrywa, jak inspirujący jest styl francuskich kobiet. Zwłaszcza te, które mieszkają w Paryżu działają na wyobraźnię dziewczyn z innych zakątków świata, zadających sobie pytania: jak one to robią, że mają takie piękne figury, że ubrania na nich tak dobrze leżą, że wyglądają jednocześnie na wyluzowane i eleganckie, tak jakby bycie modnymi po prostu było ich narodowym piętnem?

Odpowiedzią na te wszystkie wątpliwości mogą być francuskie marki odzieżowe, których produkty w niczym nie przypominają tych dostępnych w naszych galeriach handlowych czy butikach. Aby odkryć, jakie są dokładnie i na czym polega ich wyjątkowość, na szczęście nie trzeba już wybierać się na weekendową wycieczkę do Paryża. Wystarczy odwiedzić sklep internetowy desirparis.com, dzięki któremu paryska moda jest w zasięgu ręki każdej polskiej kobiety.

Gerard Darel i Tara Jarmon

tara jarmon

W butiku desirparis.com znajdziemy przede wszystkimi ubrania dwóch ulubionych marek Francuzek: to Gerard Darel, przeznaczone dla kobiet ceniących luksusowe materiały, eleganckie, choć proste fasony i praktyczne, skórzane torebki, które noszą między innymi hollywoodzkie gwiazdy. W dziale z ubraniami Tara Jarmon znajdziemy natomiast więcej koloru, luzu i poczucia humoru – ubrania te docenią dziewczyny, które chcą być stylowe, ale nie za wszelką cenę i lubią zabawne dodatki, takie jak kwiatki czy kokardki w różnych miejscach. Obie marki przeznaczone są dla kobiet w wieku od 20-kilku do około 50 lat, w zależności od tego, co im aktualnie gra w duszy. Każda kobieta jest w stanie znaleźć tam dla siebie wysokiej jakości ubrania basic, stanowiące podstawę każdej szafy, jak i ubrania na specjalne okazje, takie jak suknie koktajlowe czy marynarki na biznesowe spotkanie. W obu nie brak też ciekawych, eleganckich dodatków, które będą stanowiły idealne dopełnienie całego stroju. Polecamy także okrycia wierzchnie Tara Jarmon i piękne płaszcze Gerard Darel, które pozwolą wyróżnić się z tłumu i zadbać o ciepło nawet podczas najchłodniejszych dni.