Biustonosz dla każdej kobiety jest nieodłącznym elementem garderoby. Pięknie podkreślony i uwydatniony biust jest ozdobą naszego ciała. Nie wolno nam jednak zapominać że prawidłowe dobranie bielizny stanowi kluczowy punkt zakupu. Biustonosze zarówno dla pań o obfitym biuście jak i dla tych z nas które są posiadaczkami biustów niewielkich wymaga precyzyjnego pomiaru. Wybór padający na dany typ, fason i krój nie powinien być przypadkowym piersi które są za mocno ściśnięte, lub wypadają z miseczek świadczy o nieprawidłowym dobraniu rozmiaru.

Wiele kobiet posiada kompleksy związane z biustem, zapominamy że kilka trików stosowanych w nowoczesnych modelach biustonoszy idealnie układa piersi, dodaje im wielkości, pozwala na utrzymanie biustu we właściwej pozycji. Ponadto materiał i wykończenia stanowią także element bardzo ważny dzięki czemu, zapominamy o ucisku, dyskomforcie, czy pojawiających się otarciach na skórze w okolicach piersi bardzo delikatnej.

Bardotki, push-up, staniki sportowe, wieczorowe, koronkowe, z atłasu, z dodatkowymi wypełniaczami, propozycji na rynku jest wiele, każda z nas odnajdzie dla siebie propozycję wartą uwagi. Stawianie na biustonosz najwyższej jakości pozwala na zapomnienie o jego posiadaniu.