Każda kobieta prawdopodobnie ma ją w swojej kolekcji, ponieważ jest uosobieniem delikatności i pasuje dosłownie do wszystkiego - celebrytka. Jest to naszyjnik, który podkreśli każdą urodę i jest nieodłącznym elementem każdego stroju. Ten element biżuterii może również odwrócić uwagę od części ciała z którego niekoniecznie jesteśmy dumni.

Naszyjnik Gwiazd

Naszyjnik celebrytka

od razu kojarzy się z gwiazdami i tak też jest inaczej nazywany. Swoją ogromna popularność zawdzięcza najznamienitszym sławom muzyki i filmu. Najczęściej wybieranym motywem jest serce, gwiazda, znak nieskończoności i koniczyna, choć na rynku można znaleźć niezliczoną ilość rodzajów tego naszyjnika. Niezmiernie ważnym elementem jest łańcuszek, który najczęściej posiada delikatny klasyczny splot który mimo swojego wyglądu jest dość wytrzymały.

Naszyjnik celebrytka - do czego nosić?

Ten wyjątkowy naszyjnik będzie świetnie komponować się zarówno z kreacją biznesową, wieczorową jak i codzienną. Dzięki subtelnej formie i lekkości wyjątkowo podkreśli szczupłą szyję i nie stanie się przy tym pretensjonalny. Co więcej, jest to biżuteria, która nie będzie Ci przeszkadzać na siłowni, czy podczas biegania, więc śmiało możesz go ubrać do stroju sportowego.

Prezent doskonały

Naszyjnik celebrytka, to prezent z którego nie można być niezadowolonym. z całą pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie bez względu na wiek i przyzwyczajenia. Celebrytka to biżuteria tak zgrabna, że prawie nie odczuwa się jej noszenia przez to przekona nawet osobę, która z jakieś przyczyn nie przepada za noszeniem ozdób. Coraz częściej naszyjnik celebrytka jest także wybierany na prezent komunijny jako pierwsza złota lub srebrna biżuteria dla dziewczynki. Obecnie można skomponować ją także z bransoletką o tym samym wzorze, która stworzy spójną całość.

Symbolika

Wyjątkowość ozdoby ma również głębszy przekaz, ponieważ każdy wzór powie nam o właścicielu coś innego. Każdy naszyjnik celebrytka ma ukryte znaczenie np. serce, to symbol miłości, wierności i oddania, koło z otworem odnosi się do buddyjskiej teorii karmy, koniczynka oznacza szczęście, księżyc - spokój, aniołek - boską opiekę a rozeta jest symbolem kobiecości. Jak widać każda kobieta znajdzie coś dla siebie a każdy mężczyzna ma gotowy pomysł na wyjątkowy prezent dla swojej kobiety. Ciekawym pomysłem jest też grawerowanie zawieszki tak by stała się ona unikatowa. Można na niej wygrawerować datę poznania, urodzin, imię partnera, symbol, lub dowolny przekaz dopasowany do unikatowych pomysłów przyszłego właściciela.