Tempo wzrostu dzieci zaskakuje często nawet samych rodziców, którzy przebywają z nimi na co dzień. W związku z tym dość szybko trzeba wymieniać ich odzież i obuwie, niektórzy wręcz nie nadążają z tymi zmianami, jak i wydatkami. Trzeba przyznać, że koszt utrzymania dziecka w okresie intensywnego wzrostu jest dość duży. Zwłaszcza buty generują spore koszty, ponieważ trzeba zadbać o ich dobre dopasowanie i nie można pozwolić na to, by maluch chodził w butach o numer za ciasnych lub za dużych – wpływa to na jego postawę, kształtujące się ciało. Jak więc zapewnić dziecku właściwe obuwie i nie wydać na to fortuny?

Tanie baleriny w hurtowni obuwia dziecięcego

obuwie dziecięceIstnieją miejsca, w których buty dziecięce nie kosztują krocie. W cenie jednej pary ze znanego sklepu stacjonarnego można kupić tam dwie lub nawet trzy. Jeśli dodatkowo wybierzemy uniwersalny model, może okazać się, że zapewniliśmy dziecku buty na cały rok. Takimi butami są między innymi baleriny w hurtowni obuwia dziecięcego, które nadają się do noszenia na co dzień, do przedszkola lub szkoły, na spacer i specjalne okazje. Pasują do spodni i sukienek. W zależności od modelu można nosić je przez całą wiosnę i lato, a czasami także na początku jesieni. Niektóre z balerinek mają dodatkowo paski z zapięciami z przodu, by jeszcze lepiej trzymały się małej stopy i zapewniały jej pełną stabilizację.

Czy każdy może kupować w hurtowni?

Niektórzy uważają, że hurtownie przeznaczone są tylko dla sprzedawców w sklepie czy osób prowadzących działalność gospodarczą. Inni unikają ich z uwagi na przekonanie, że buty stamtąd trzeba kupować od razu w hurtowych ilościach. Niekoniecznie – obecnie hurtownie online otwierają się także na klienta detalicznego i pozwalają na zakup pojedynczych sztuk obuwia. Ich ceny nadal są bardzo atrakcyjne i dużo niższe niż w tradycyjnych sklepach. Nie trzeba zamawiać całych kartonów butów, nie trzeba wybierać się w daleką podróż – buty te dostępne są do zamówienia przez internet i przychodzą w paczce prosto do naszych drzwi. Zawsze istnieje też możliwość wymiany w przypadku źle dobranego numeru.