Bardzo inspirującym trendem ostatnich lat jest obecność na naszych ubraniach (ale nie tylko, bo i w dodatkach i makijażu) cielistych odcieni beżu, delikatnych rozmytych bieli czy jasnej szarości. Dominujący jest tu jednak beż, który w ubraniach ma dawać tak zwany efekt nude. Jest to pewnego rodzaju gra na emocjach – choć możemy być ubrane i pozapinane po szyję, cielisty odcień kojarzy się przede wszystkim ze skórą. Takie jasne ubrania często łączy się  bardzo kobiecymi fasonami – falbankami, koronkami, wstążkami. Razem to daje bardzo specyficzny, pociągający efekt. Wielu specjalistów od kobiecej mody, twierdzi, że warto mieć w swojej szafie przynajmniej kilka ubrań w odcieniach beżu. Klasyką jest beżowy trencz, a także jasnobeżowe szpilki, dzięki którym można uzyskać efekt wizualnego wydłużenia nóg. To jednak nie wszystko, bo coraz częściej kobiety wybierają również torebki w odcieniach beżu.

Eleganckie torebki w odcieniach  beżu

torebka skórzana w odcieniu berzu

Beżowe torebki wyglądają ciekawie i pasują niemal do wszystkiego. Zwłaszcza jeśli wybieramy torebki skórzane. Choć nie jest to pierwszy kolor, jaki kojarzy się z oficjalnym strojem, dobrze wykonana, beżowa skórzana torebka może prezentować się bardzo elegancko.  Niezależnie czy wybierzemy codzienną torbę wielkości A4, czy małą kopertówkę, beż sprawi, że torebka doda naszemu strojowi modnego  szyku.

Makijaże nude

Równie warta uwagi jest moda na makijaż nude – aby go uzyskać, trzeba się natrudzić nawet nieco bardziej niż przy zwykłym makijażu, powinno go bowiem nie dać się zauważyć, jednak ma on podkreślać urodę i tuszować nasze niedoskonałości. Warto jednak na niego postawić, jeśli jesteśmy miłośniczkami naturalności. Koleżanki na pewno będą zachodzić w głowę, co jest naszym sekretem. Podsumowując, warto wprowadzić do swojej garderoby kilka rzeczy w odcieniach beżu. Odpowiednio dobrany beż pasuje do każdej cery i typu urody. A nawet jeśli uważamy, że w beżowych ubraniach jednak nie jest nam do twarzy, zawsze możemy wprowadzić ten kolor na dodatkach. Markowe torebki coraz częściej występują w tym kolorze, a żeby je nabyć, nie musimy wcale wydawać fortuny. Istnieją miejsca takie jak outlet z torebkami, gdzie kupić można atrakcyjne kopertówki, shopper bags i listonoszki w przystępnej cenie, nie tracąc na jakości. Jednym z takich miejsc w sieci jest https://sklep.wojewodzic.com.pl. Bez problemu znajdziemy odpowiedniki takich sklepów, tyle że z ubraniami lub obuwiem. Dzięki temu zaopatrzymy się we wszystkie brakujące klasyki niskim kosztem.