Mężczyźni codziennie zmagają się z trudnym do usunięcia zarostem. Dlatego powstało wiele firm, które starają się wyprodukować jak najlepsze maszynki do golenia, które ułatwić mają tą codzienną czynność. Ogromną popularnością cieszą się maszynki Gillette Fusion. Są to profesjonalne maszynki do golenia zarostu, dzięki którym mężczyźni nie muszą obawiać się już zacięć przy goleniu. Ponadto maszynki te są najnowszą i jednocześnie najbardziej zaawansowaną wersją Gillette. Daje ona duży komfort podczas golenia i z łatwością usuwa nawet najtwardsze włoski. Warto poznać kilka jej zalet.

Ostrza

Ogromną zaletą tych maszynek są ostrza. Są one ułożone blisko siebie, dzięki czemu ułatwiają golenie. Siła nacisku jest obniżona, co powoduje, że zmniejsza się ryzyko podrażnienia skóry i tym samym zwiększa komfort i przede wszystkim skuteczność golenia. W tyłach maszynek Gillette Fusion znajdują się nożyki, czyli Trymery, które umożliwiają dotarcie do trudno dostępnych miejsc, np. w okolicach nosa. Nożyki te umożliwiają również modelowanie zarostu. Wkłady do tych maszynek do golenia można zamawiać w opakowaniach pakowanych po cztery lub po osiem ostrzy.

gillette fusion

Są one bardzo skutecznym i niezawodnym sposobem na pozbycie się nawet kilkudniowego zarostu. Trzeba także podkreślić, że żyletki te prawie w ogóle nie tępią, więc samych wkładów nie trzeba tak często wymieniać. Maszynka Gillette Fusion posiada aż pięć ostrzy, dzięki czemu każdy jej użytkownik z całą pewnością będzie bardzo zadowolony z efektów, jakie daje.

Bezpieczeństwo i wygoda

Nie tylko ostrza w tej maszynce stanowią o jej innowacyjności. Zastosowanie najnowszej technologii sprawiło, że Gillette Fusion stała się bardzo bezpieczna i wygodna w użyciu. Dzięki specjalnemu stabilizatorowi ostrzy zachowywana jest właściwa odległość, co pozwala na idealne dopasowanie się żyletki do twarzy. Dużą zaletą jest również rączka tej maszynki do golenia. Posiada ona dodatkowe uchwyty, które stale odprowadzają wodę, dzięki czemu dużo łatwiej jest utrzymać maszynkę w ręce. Kolejnym ulepszeniem jest pasek nawilżający, który zawiera specjalne olejki ułatwiające golenie. Specjalnie zamontowany system pomaga w odgarnięciu zbyt dużej ilości dodatkowych produktów do golenia np. pianki, co znów daje dużo większy komfort podczas golenia zarostu i daje lepszy kontakt ostrza ze skórą. Tak wysokiej jakości żyletka zapewnia najwyższą precyzję, kontrolę jak i wspaniały efekt końcowy. Nawet osoby z bardzo gęstym i twardym zarostem będą zachwycone działaniem maszynki Gillette Fusion.