Wśród profesjonalnych kosmetyków do makijażu, ulubieńcem wielu wizażystek, charakteryzatorek czy blogerek specjalizujących się w kosmetyce, jest marka Kryolan. Zasłynęła ona przede wszystkim w branży charakteryzatorskiej, używana jest na planach filmowych, w garderobach teatrów, a także na modelkach przed pokazami i sesjami zdjęciowymi.

Historia marki

kosmetyki profesjonalne kryolan

Kosmetyki Kryolan dostępne są na rynku już od prawie 70 lat. W tym czasie marka zdobyła sławę i uznanie niemal na całym świecie. Znak Kryolan przez wielu wizażystów postrzegany jest jako znak wysokiej jakości, najlepszych składników, nieprzeciętnej trwałości i efektów niedostępnych żadnym innym sposobem. To wszystko zadecydowało o światowej sławie produktów tej marki. Dziś w jej ofercie znajduje się niebagatelna ilość – ponad 16 tysięcy kosmetyków i 750 odcieniach, odpowiadając nawet najbardziej nietypowym potrzebom i typom urody.

Co wyróżnia markę?

Kosmetyki Kryolan

powstają w wyniku ścisłej współpracy chemików i dermatologów. Te produkty wyróżnia wielki profesjonalizm, stałe poszukiwanie najlepszych rozwiązań, nowych składników i technologii pozwalających na uzyskanie najlepszych efektów. Mimo tego, każdy ze składników jest bezpieczny na skóry, niezależnie od jej typu. Warto przyjrzeć się dokładniej poszczególnym liniom produktów Kryolan. W serii Dermacolor znajdziemy na przykład kosmetyki, które niezwykle skutecznie pokrywają wszelkie wady i niedoskonałości skóry, niezależnie od ich stopnia. Są także odporne na wodę i ścieranie, dlatego doskonale sprawdzają się na planach filmowych, i w sytuacjach, w których trudno jest uzyskać perfekcyjny wygląd na wizji lub podczas sesji tradycyjnymi kosmetykami. W serii Beauty znajdziemy kosmetyki Kryolan do stosowania na co dzień, nie tylko przez profesjonalistów. Znajdują się w nich róże, pudry, kredki do oczu i ust, pomadki, czy cienie o doskonałych składach. Natomiast seria Privete Care to kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, pozwalające na uzyskanie trwałego nawilżenia i odżywienia skóry.