Medycyna estetyczna stale szuka nowych sposobów na poprawę naszej urody. Z czasem lekarze dysponują metodami, które są coraz bezpieczniejsze i przynoszą lepsze efekty. Odkryciem ostatnich lat są preparaty o nazwie stylage. Są to wypełniacze stworzone na bazie wysokiej jakości kwasu hialuronowego i przeciwutleniaczy. Używa się ich do wypełniania zmarszczek i nadawania twarzy utraconej objętości. Dodatkowo użycie kwasu hialuronowego wysokiej jakości pielęgnuje skórę od środka, co sprawia, że jest ona świetnie nawilżona i wygląda na zdrową i wypoczętą.

Preparaty stylage - klucz do młodego wyglądu

Osoby, które nie są zadowolone z zabiegów wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym najczęściej:

  • wybrały niewykwalifikowanego lekarza,
  • miały nierealistyczne oczekiwania,
  • lub też do ich zabiegów użyto złej jakości produktów.

Należy pamiętać, że wypełnianie kwasem hialuronowym nie zawsze oznacza to samo. Na rynku dostępnych jest wiele produktów wypełniających na bazie tego kwasu. W wielu wypadkach znacznie różnią się one jakością. Jeżeli zależy nam na doskonałych rezultatach zabiegu, warto jest postawić na wypełniacze najwyższej jakości. Produkty należące do linii stylage z pewnością do nich należą. Szeroki wybór preparatów Stylage mogą Państwo znaleźć na stronie https://dermafillers.pl/15_stylage

stylage

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełniacze stylage dzielą się na kilka typów produktów. W dużej mierze różnią się one od siebie konsystencją. Za ich pomocą można wygładzić skórę, wypełnić drobne zmarszczki. Bardziej gęste ich wersje umożliwiają uzupełnienie wyraźnych bruzd, a nawet wypełnienie policzków. Produkty stylage oprócz wysokiej jakości kwasu hialuronowego zawierają również przeciwutleniacze, które wykazują dobroczynny wpływ na naszą skórę. Chronią przed starzeniem i stresem oksydacyjnym. Należy zdawać sobie sprawę, że zabiegi z wykorzystaniem nawet najlepszej jakości kwasu hialuronowego wymagają powtarzania. Kwas jest naturalną substancją, która występuje w naszym organizmie, co sprawia, że z czasem jest on przez niego przyswajany. Jednak dobrej jakości wypełniacze opóźniają moment ponownego zabiegu.