Marzeniem wszystkich, bez wyjątku, jest posiadanie atrakcyjnej wizualnie, ale jednocześnie stylowej i dopasowanej do wielu okoliczności biżuterii. Wielokrotnie jednak jest tak, że jeśli już jakiś produkt przykuje naszą uwagę – zarówno designem, jak i ceną – okazuje się nieodpowiedni do danej sytuacji. Błyskotka komponująca się do codziennych stylizacji nie pasuje do eleganckich kreacji. I odwrotnie.

Rozwiązaniem tego problemu jest wybór biżuterii klasycznej, ale równie efektownej i utrzymanej w nowoczesnym klimacie. Czy jej znalezienie na współczesnym rynku jest możliwe? Oczywiście, że tak! Najlepszym tego przykładem jest marka Nomination, która zdążyła zyskać sławę na światowej arenie głównie z uwagi na umiejętne połączenie złota i stali szlachetnej. Producent stanowi żywy przykład na to, że zestawienie różnorodnych barw, faktur i materiałów nie jest niczym skomplikowanym. nomination

Krótka historia marki

Nomination swoje początki datuje na lata 80. XX wieku, kiedy to w słonecznej Italii zaprojektowany został pierwszy model bransoletki Composable, łączącej stal, złoto i kamienie. I może nie byłoby w niej nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że biżuterię można skomponować według własnego uznania, dzięki czemu jej dopasowanie do osobistych potrzeb nabiera całkiem zupełnie innego wymiaru. Kolejne projekty marki jedynie potwierdzały jej nietuzinkowy styl. Nie bez powodu Nomination okrzyknięto pionierem łączenia niealergizującej stali szlachetnej z klasycznym, florenckim złotem. Wszystko to sprawiło, że współcześnie firma jest uznanym prekursorem modnego, eleganckiego stylu.

Personalny charakter projektowanej biżuterii

Projekty biżuterii marki Nomination pozwalają klientom dopasować je do swoich osobistych potrzeb. Dzięki czemu każdy z nas, choć przez chwilę, może stać się projektantem i stylistą tych urokliwych świecidełek. Wszystko za sprawą wymienialnych elementów, umożliwiających wykreowanie własnej, oryginalnej i niecodziennej bransoletki. Do dyspozycji klientów oddany jest szeroki wachlarz literek i symboli wykonanych z 18-karatowego złota lub srebra, wzbogaconego cyrkoniami czy kamieniami półszlachetnymi.